MENU Kataryniarz Warszawski Kataryniarz Warszawski

Autentyczny i jedyny

KATARYNIARZ WARSZAWSKI

Może zostać oryginalną ozdobą każdej akcji marketingowej w plenerze lub pomieszczeniach zamkniętych w kraju i za granicą.


Wieloletnie doświadczenie w pracy na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Udział w imprezach estradowych, spotkaniach integracyjnych, akcjach reklamowych, filmach, audycjach radiowych, programach telewizyjnych, ślubach, przedstawieniach teatralnych (Teatr Polski - Warszawa, Teatr Wybrzeże - Gdańsk), koncertach muzyki poważnej w kościołach, w koncercie dla Papieża - Polaka w Watykanie, w Filharmonii Narodowej w Warszawie i Filharmonii Olsztyńskiej, udział w "Światowej Wystawie EXPO 2005" w Japonii (maj 2005). Pomysłodawca i sprawca cyklu "Międzynarodowego Festiwalu Kataryniarzy" w Polsce. Udział w Festiwalach Kataryniarzy i Artystów Ulicznych w Niemczech, Holandii, we Włoszech, Estonii, Austrii, Finlandii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Szeroki wachlarz melodii z całego świata ( m.in. marsz Mendelsona, kolędy - także polskie oraz melodie polskie, warszawskie, biesiadne, żydowskie, patriotyczne i przedszkolne );
Możliwość aranżacji dowolnych melodii;
Żywa papuga, strój z epoki;

Program np. dla przedszkoli i szkół;
Muzyka poważna - koncerty na minimum dwie katarynki;
Własny transport;
Dyspozycyjność - bez ograniczeń terytorialnych.